Emilia Chrapowicka 

tel. 608 456 326

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą Sekcji Naukowej Psychoterapii i Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, asystentem Psychodramy wg Moreno. Prowadzę sesje analizy prenatalnej. 

Studia magisterskie ukończyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, studia podyplomowe z Psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studia podyplomowe z Psychologii Klinicznej w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. 

Jestem aktywna zawodowo od 2002 roku. Pracowałam m.in. w lecznictwie psychiatrycznym, pomocy społecznej, policji oraz w biznesie.  Kompetencje i doświadczenie zawodowe zdobywałam w obszarze diagnozy klinicznej i psychoterapii,  interwencji kryzysowej, w pracy z grupami (prowadząc treningi interpersonalne, wykłady, szkolenia), w procesach rekrutacji i rozwoju pracowników. Stale rozwijam swój warsztat pracy, również korzystając z superwizji.

W  pracy terapeutycznej opieram się przede wszystkim na psychodynamicznym rozumieniu trudności i zaburzeń, ale korzystam również z dorobku innych podejść i szkół psychoterapii.

Emilia Chrapowicka

Arkadiusz Chrapowicki

tel. 665 034 242

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w procesie certyfikacji.

Jestem Magisterem psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentem psychologii klinicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, szkoły psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i szkoły coachingu certyfikowanej przez International Coach Federation (ICF).

Jestem psychoterapeutą w procesie certyfikacji, pracuję w podejściu psychodynamicznym, poddając pracę regularnej superwizji.

Pracuję z osobami dorosłymi, zmagającymi się z cierpieniem lub trudnościami w życiu prywatnym i zawodowym, poszukującymi zrozumienia i zmiany.

Arkadiusz Chrapowicki